Chcesz wyżej latać?

TRENING WYSKOKU

zwiększy twój zasięg nawet 23 cm w 12 tygodni

Trening Wyskoku to profesjonalny program treningowy w formie kursu online. Zawiera specjalistyczną wiedzę, gotowe plany zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych oraz instrukcje wszystkich ćwiczeń w formie video.

Moja historia:

Nazywam się Michał Korycki.

Od wczesnych lat wiedziałem, że chcę się związać z siatkówką na całe życie. 

Był tylko jeden problem…

Byłem niski i nic nie wskazywało, że będę dwumetrowcem.

Zainteresowałem się siatkówką plażową. W wieku 16 lat zostałem powołany do kadry kadetów i przeniosłem się do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale.

Mierząc 181 cm wzrostu, nie byłem uważany za perspektywicznego zawodnika. Moja technika również nie stała na wysokim poziomie. Teraz, kiedy myślę o tej sytuacji cieszę się, że nikt mnie wówczas nie wyrzucił 🙂

Zacząłem szukać informacji jak skakać wyżej.

Natrafiłem na internetowe programy po poprawy wyskoku. Efekt?

Mizerny. Cieszę się, że moje kolana jakoś przetrwały tysiące bezsensownych skoków.

Na szczęście w porę natrafiłem na solidne treści mające naukowe podstawy. Zacząłem poznawać tajniki treningu siłowego. Przerobiłem na sobie większość z nich. 

Po drodze popełniłem wiele błędów.

Dzisiaj śmieje, się  że dzięki temu moi podopieczni mogą oszczędzić swoje kolana.  Wielu sportowców nie ma tego szczęścia.  Działają na własną rękę i z opłakanymi skutkami. 

Słyszałem też częste mity na temat skoczności, powtarzane przez pseudo trenerów:

  • „Siłownia zamula”
  • „Ze skocznością trzeba się urodzić”
  • „Żeby wysoko skakać, trzeba trenować dużą ilość powtórzeń”.

To tylko niektóre z nich.

Zawsze lubiłem się uczyć i ostro drążyłem ten temat.  Zagraniczne publikacje i udział w licznych kursach pokazały mi, że to wszystko nieprawda.

Trening siłowy to podstawa do budowania nie tylko skoczności. Poprawiłem swój zasięg, a przy okazji stałem się szybszy i wzmocniłem swój atak.

 

Zostałem Mistrzem Polski juniorów.

Zacząłem też swoją przygodę z turniejami z cyklu Mistrzostw Polski seniorów. Cały czas mocno pracowałem na siłowni i zwiększałem wiedzę na temat treningu motorycznego.

Ciągle testowałem na sobie różne rozwiązania. Te, które działały najlepiej są ze mną do dziś.

Setki godzin edukacji oraz przełożenia jej na treningi sprawiły, że dorobiłem się już wielu medali z cyklu Mistrzostw Polski, wielokrotnie zostałem wyróżniony indywidualnie oraz mam możliwość reprezentowania Polski na turniejach z cyklu Pucharu Świata.

Moją wiedzę i postęp zaczęli dostrzegać inni zawodnicy. Oprócz słów pochwały zaczęły pojawiać się pytania dotyczące współpracy ze mną jako trenera przygotowania motorycznego. Obecnie współpracuję z ponad dwudziestoma zawodnikami i zawodniczkami – głównie siatkarzami oraz siatkarkami.  

Są wśród nich plażowi mistrzowie Polski, zwycięzcy zawodów Pucharu Świata, a także zawodnicy grający na co dzień na najwyższym poziomie na hali.

Oto co dostaniesz w Treningu Wyskoku:

Gotowy program od A do Z

Program zawiera szczegółowo opisany program podzielony na 4 etapy. Zawiera gotowe rozgrzewki, treningi oraz instrukcje wykonania.

Sprawdzoną wiedzę

Wszystko co usłyszysz w programie jest dorobkiem naukowców i trenerów przygotowania motorycznego z ostatnich 20 lat. Wszystko, czego uczę przetestowałem na sobie i moich klientach.

Bazę ćwiczeń w formie video

Na filmach pokazuję jak prawidłowo wykonać wszystkie ćwiczenia pod kątem technicznym.

Różne poziomy trudności

Dobierzesz program dopasowany do twoich możliwości i doświadczenia na siłowni. Program ma Cię wzmocnić, a nie zrobić Ci krzywdę.

Roczne wsparcie i dostęp do platformy

Kupując program otrzymujesz roczny dostęp do internetowej platformy z własnym loginem, hasłem i kontaktem do mnie.

Gwarancję satysfakcji lub zwrot kasy

Jeśli w przeciągu 30 dni stwierdzisz, że ten program nie jest dla Ciebie, oddam Ci całą kwotę.

Dostęp do specjalnej grupy na Facebooku

Na grupie dzielimy się naszymi doświadczeniami i pomagamy ukończyć program. Dodajemy motywacji i wzajemnie się wspieramy.

Bonusy i darmowy dostęp do webinarów

Trening Wyskoku ciągle się rozwija. Dbamy o to, aby zapewnić maksymalną satysfakcję i bezpieczeństwo uczestników. Pierwszy dowiesz o nowych aktualizacjach i webinarach.

Tak program wygląda od środka:

Być może szukałeś już jakiś informacji na temat poprawy wyskoku...

Być może nawet zacząłeś ćwiczyć lub ukończyłeś jakiś program z internetu, ale nic to nie dało...

Być może nasłuchałeś się różnych mitów od pseudo trenerów i przestałeś wierzyć, że możesz skakać naprawdę wysoko...

Zapomnij o tym wszystkim. Ten sam błąd popełnia 99% osób myślących o poprawie wyskoku. 

Stosując niesprawdzone metody, które robią więcej szody niż pożytku, dochodzą do mylnego wniosku, że skoczność jest darem od Pana Boga.

Tak,  jeden z parametrów wyskoku w dużym stopniu zależy od genetyki. Jest nim szybkość, a w zasadzie ilość włókien szybkokurczliwych w twoich mięśniach. 

Większość osób ma ich jednak przeciętną ilość. Nas jednak interesuje parametr, na który mamy wpływ, który możemy rozwijać…praktycznie w nieskończoność.

Tym parametrem jest siła.

A siłę (jak sama nazwa wskazuje) buduje się na siłowni!

Siła jest fundamentem, na których najlepsi sportowcy świata budują swoją moc.

To na siłowni, najcześciej w okresie przygotowawczym, siatkarze, koszykarze, piłkarze budują tę różnicę, którą widać potem na boisku.

 

Tego wysiłku większość osób nie widzi...więc dochodzi do mylnego wniosku, że najlepsi sportowcy mają wysoką formę...w genach.

Najgorsze jest to, że wielu ambitnych sportowców chce dodatkowo trenować…ale nie wie jak.

Internet jest tak bardzo zaśmiecony z kosmosu wziętymi treningami, że nie dziwię się, że wiele osób może to zniechęcić.

I niestety jedyną metodą, żeby zweryfikować ich skuteczność jest...testowanie na sobie, co może łatwo skończyć się kontuzją lub wypaleniem treningowym.

Nie należę do osób, które rzucają słów na wiatr. Wolę, żebyś sam spojrzał, co mówią o mojej pracy inni sportowcy. 

Oni mi zaufali:

Moim celem są jak najlepsze starty w turniejach z cyklu Pucharu Świata. Na każdych zajęciach realizujemy program, ponadto dostaję również wskazówki, jakie rzeczy powinienem wykonywać w domu.

Piotr Janiak

Mistrz Polski w siatkówce plażowej.

Dwukrotny zwycięzca turniejów z cyklu Pucharu Świata. 

Numer „1” polskiego touru ostatnich 2 lat. 

Praca z Michałem to sama przyjemność, efekty widać już po pierwszym treningu, ale nie ma nic lepszego niż długofalowa praca z profesjonalistą jakim jest Michał. Dlatego też nikogo innego już nie szukam, zostaję z nim na zawsze

Jarosław Lech

Mistrz Polski w siatkówce plażowej.

Uczestnik Mistrzostw Świata.

Michał jak mało kto zna się na poprawie skoczności. Znając jego wkład i rzetelność, z każdego jest w stanie zrobić skoczka.

Jakub Bucki

zawodnik Plus Ligi. W sezonie 2019/2020  występował w zespole Jastrzębskiego Węgla

Szczerze polecam program na wyskok Michała. Pewne, sprawdzone, a przede wszystkim bezpieczne metody, które muszą przynieść sukces

Rafał Faryna

zawodnik Plus Ligi. W sezonie 2019/2020 zdobywca 6 statuetek MVP. Obecnie MKS Będzin

Nie ma co ukrywać, że w dużej mierze dzięki pracy z Michałem osiągnęłam największe sukcesy na boiskach plażowych w swoim życiu. Michał był bardzo wyrozumiały i dostosowywał mój trening do moich małych zasobów czasowych tak, aby nadal były efektywne.

Izabela Zackiewicz

Reprezentantka Polski w siatkówce halowej.

Multimedalistka turniejów z cyklu Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

Zdecydowanie rekomenduje program Michała. Myślę, że jego możliwości fizyczne oraz postura są najlepszym dowodem na słuszność jego warsztatu treningowego.

Jan Firlej
zawodnik Plus Ligi. Obecnie GKS Katowice
 

Treningi z Michałem znacząco poprawiły moją formę fizyczną, a za tym poszły wyniki sportowe. Cenię też to, że potrafi świetnie dopasować trening do danego okresu przygotowań, celów na sezon oraz moich predyspozycji. A po za tym jest niezłym dzikiem;)

Maciej Kałuża

Multimedalista turniejów z cyklu Mistrzostw Polski

Współpracowaliśmy razem przez 2 sezony i uważam, że właśnie dzięki Michałowi zrobiłam ogromny progres fizyczny, co pozwoliło mi rozwijać się pod względem siatkarskim. Uważam, że każdy sportowiec powinien zadbać o dobrze przygotowaną siłownię, a Michał jest osobą, która bardzo dobrze taką osobę poprowadzi

Paulina Szymańska

pierwszoligowa siatkarka grająca na pozycji libero. Występująca również w Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej.

Nic nie ryzykujesz.

Jeśli w ciągu 30 dni uznasz, że ten program nie jest dla Ciebie, zwrócimy Ci całą kwotę.

Nie zwlekaj. Liczba miejsc ograniczona do 200 osób.

kontakt@treningwyskoku.pl